3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Ślub i wesle

Wybór sali weselnej – co zrobić żeby nie zwariować i nie zbankrutować?

Wybór sali weselnej – co zrobić żeby nie zwariować i nie zbankrutować?

Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu pary młodej. Musi on być idealny i odbyć się bez żadnych zakłóceń. O to należy bardzo dobrze zadbać. Bardzo ważny jest wybór miejsca, gdzie odbędzie się wesele. Bardzo dobrym wyborem i wymarzonym, może być wesele w pałacu.

Jak dobrze wybrać salę weselną?

Wiadomo, że przede wszystkim, głównym napotykanym ograniczeniem w czasie wesela, jest posiadany budżet. Wiele par zadaje sobie pytanie, jak zrobić ekskluzywne wesele, a przy tym nie zbankrutować.

Przed wyborem Sali, należy zastanowić się nad kilkoma aspektami:

  • Jaka będzie liczba gości?
  • Jaki będzie motyw przewodni?
  • Ślub w kościele, w urzędzie czy w plenerze?
  • Jakie dania będą podawane?
  • Czy jest możliwość zapewnienia gościom pokoi na noc i parkingu?
  • Czy wesele odbędzie się w mieście, czy poza miastem?
  • Jest to kilka głównych pytań, nad którymi można się zastanowić.

Bardzo ciekawą ofertę, przedstawia Pałac Domaniowski. Przy wyborze tego miejsca, można być pewnym, że wszystko odbędzie się w idealnych warunkach. Pałac ma ofertę dla zarówno małych, jak i bardzo dużych wesel. Jeśli para młoda wymarzyła sobie ślub w plenerze, jest to do tego idealne miejsce, a obsługa załatwi wszystkie formalności.

Ślub w plenerze, do tego w pałacu będzie niezapomnianym wydarzeniem. Profesjonalna obsługa świetnie potrafi zgrać się w czasie, tak aby wszystko odbyło się jak najlepiej.

Przede wszystkim w sali weselnej ważny jest wybrany motyw oraz to, aby para idealnie się w niego wpasowała. Można wybrać optycznie mniejszą salę, lecz lepiej jest nie wybierać za dużej. Jeśli sala jest przeznaczona dla 250 gości, a na weselu będzie tylko 100, to będzie to bardzo źle wyglądało na zdjęciach. Najlepsze filmy i zdjęcia wychodzą, gdy widać, że goście są skupieni w jednym miejscu, lecz także nie muszą na siebie wpadać.

Obsługa gastronomiczna

Ważne jest także, aby spełnić wszystkie oczekiwania żywieniowe gości. Należy przekazać obsłudze, czy będą obecni weganie, czy wegetarianie. Przed weselem można także skorzystać z degustacji potraw, dzięki temu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Jeśli wszystko będzie dobrane według liczby gości i oczekiwań pary młodej, przy pomocy obsługi hotelowej, na pewno posiadany budżet wystarczy na wesele marzeń. Potem wystarczy już się tylko dobrze bawić.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − 2 =