3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Ślub i wesle

TOP miejsca na organizację ślubu

TOP miejsca na organizację ślubu

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego w tym, że dla wielu osób tak ważne jest aby odbył się w wyjątkowym miejscu. Jak wiadomo jeśli jest popyt, to musi być również i podaż i dotyczy to również takiego tematu jak organizacja ślubu.

Ślub w plenerze

Ostatnimi czasy dosyć często można usłyszeć o ślubie, który odbył się w plenerze. Jest to oczywiście rewelacyjny pomysł pod warunkiem, że pogoda dopisze. Nie mniej jednak zakładając optymistyczny scenariusz ślub może odbyć się np. w lesie lub na łące. Zanim jednak to się wydarzy upewnijmy się, że miejsce, w którym planujemy ceremonię zaślubin, nie wymaga posiadania specjalnych zezwoleń.

Ślub na wyspie

Wiele par decyduje się na wzięcie ślubu w jakimś egzotycznym miejscu. Przykładem może być wyspa. Wymaga to co prawda sporej inwestycji oraz załatwiania wielu formalności również na odległość, jednak wizja tego, jak wyjątkowe będzie to wydarzenie sprawia, że są gotowe podjąć taki trud.

Ślub w pałacu

Miejscem, które niewątpliwie cieszy się sporym powodzeniem jest również pałac. Piękny, elegancki wystrój z całą pewnością podwoi wzniosłość tego wydarzenia. Ślub w pałacu jest spełnieniem marzeń wielu par. W związku z tym, że dostępnych jest ich kilka, trudno zdecydować się na jeden konkretny. Jednym z najwyżej ocenianych jest Pałac Domaniowski, w związku z czym warto zgłębić temat jeśli chodzi o organizację ślubu właśnie w nim.

Ślub na plaży

Ślub na plaży z cała pewnością przypadnie do gustu osobom, które kochają nadmorski klimat. Problemem może być jednak pogoda, która potrafi zmieniać się jak w przysłowiowym kalejdoskopie. Nie mniej jednak warto podjąć ryzyko, gdyż nadmorska aura niewątpliwie podkreśli wyjątkowość tak wzniosłej chwili.

W związku z powyższym, jak sami widzimy, nietuzinkowych możliwości organizacji ślubu jest naprawdę wiele. To, na którą z nich się zdecydujemy zależy od naszych preferencji oraz możliwości finansowych. Niektórzy jednak są w stanie wydać każdą sumę, aby móc wspominać go przez lata.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =