3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

3-14.plRóżneTransport i motoryzacja

Ostatni wieczór w wolnym stanie

Ostatni wieczór w wolnym stanie

Wieczór panieński powinien być idealny i zabawny, jest to przecież ostatni wieczór w wolnym stanie. Odtąd już nic nie będzie takie samo, panna nie będzie już sama a kawaler nie będzie już samotny.

Pomysłów na udany wieczór panieński jest wiele, jednak najczęściej problemem jest miejsce takiego wieczoru. Wybór pada na modny lokal w danym mieście, restaurację, park rozrywki lub znany klub. Dobrze jest wcześniej zarezerwować salę na daną imprezę. Bardzo popularne są przyjęcia przed wieczorem panieńskim, na ogół organizowane w domu. Jednak doskonałym wstępem do zabawy w lokalu może być przejazd z domu na miejsce, gdzie odbędzie się impreza.

Przewóz osób z domu na wieczór panieński lub wieczór kawalerski to powód do wspaniałej zabawy w trakcie pokonania drogi z domu do lokalu. Taki transport autokarowy, popularnie zwany bibo busem lub party busem, daje niesamowite wrażenie. Autokary, nyski policyjne czy stare prl-owskie modele samochodów są wewnątrz doskonale wyposażone w akcesoria do zabawy dla panien jak i również dla kawalerów.

Przewóz osób na wieczór panieński - ComfortClass

Mało jest firm transportowych, które zajmują się tego rodzaju przewozem osób. Dobrze jest więc poszukać wcześniej takiej firmy i zarezerwować na dany wieczór usługę. Wynajem autokarów na wieczór kawalerski może stać się nie lada wyzwaniem. Jest to bowiem atrakcja, na którą warto jest zwrócić uwagę i dobrze jest z niej skorzystać.

W swoim wnętrzu takie wynajęte bibo busy mają rurki do tańczenia, wytwornice dymu, wspaniałe zestawy nagłaśniające, efekty świetlne, najsłynniejsze playlisty, bary z obsługą barmańską oraz miejsca do wypoczynku czyli skórzane kanapy. W tego rodzaju autokarach zmieści się jednorazowo około 20 osób. Należy pamiętać, że nie każda firma, która zajmuje się przewozem osób dysponuje takim rozrywkowym autobusem i nie w każdym mieście jest on dostępny.

Jednak przejazd takim autokarem to przednia zabawa i wspaniałe preludium do wieczoru panieńskiego. Firmy autokarowe wiedzą, że jest ogromny popyt na tego rodzaju przewozy i dlatego starają się poszerzać swoje oferty o taki rodzaj transportu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =