3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Turystyka i rekreacja

Narty w Bukowinie Tatrzańskiej. Gdzie szukać wypożyczalni?

Narty w Bukowinie Tatrzańskiej. Gdzie szukać wypożyczalni?

Zima to okres szaleństwa na stoku narciarskim. Osoby dopiero rozpoczynające przygodę z jazdą na nartach nie powinny inwestować w nowy sprzęt. Nie jest bowiem powiedziane, że połkną przysłowiowego bakcyla i narciarstwo stanie się dla nich ulubioną formą zimowej rozrywki. W tym celu w górskich kurortach powstała masa punktów, w których można wypożyczyć narty, buty oraz inne elementy potrzebnego wyposażenia. Jedną z najpopularniejszych polskich miejscowości narciarskich jest Bukowina Tatrzańska. Która wypożyczalnia nart jest tam najbardziej polecana?

W okolicy stoków

Wypożyczalnia nart znajduje się zawsze w centrum miasta, jak i przy samym stoku narciarskim. Jeśli podróżujemy samochodem, naturalnie możemy skorzystać z pierwszej opcji. Wiele hoteli i pensjonatów posiada w swojej ofercie możliwość wypożyczenia całego ekwipunku. Jeśli jednak przyjechaliśmy do Bukowiny Tatrzańskiej pociągiem lub autobusem, nie warto się przemęczać. Tuż przed wejściem na stok z powodzeniem zaopatrzymy się w potrzebny zestaw: narty, buty, kije, kask, gogle i rękawice. Bukowina Tatrzańska słynie z bogatej infrastruktury dla narciarzy i miłośników deski snowboardowej.

Polecane wypożyczalnie

Praktycznie każda wypożyczalnia w Bukowinie Tatrzańskiej oferuje wysokiej jakości sprzęt narciarski. I właśnie tym powinniśmy kierować się przy wyborze właściwego punktu. Świetnym przykładem jest Skirent – sieć wypożyczalni na Podhalu, które oferują narty od najlepszych producentów. Możemy być pewni, że wysokogatunkowe oprzyrządowanie zapewni nam bezpieczeństwo podczas jazdy.

Skirent udostępnia sprzęt zarówno początkującym narciarzom, jak i zaawansowanym fanom sportów zimowych. Wypożyczalnia nart zlokalizowana jest w centrum miejscowości. Jeżeli mamy takie życzenie, możemy skorzystać z systemu rezerwacji online, co jest dużym udogodnieniem. Bookowanie sprzętu z wyprzedzeniem pozwoli nam na zamówienie upragnionego zestawu narciarskiego. Tym samym oszczędzimy czas i nie staniemy przed wyborem drugorzędnego ekwipunku, który pozostał na stanie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 1 =