3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Gastronomia i hotelarstwo

Wigilia firmowa w Krakowie. Znamy sprawdzone miejsce!

Wigilia firmowa w Krakowie. Znamy sprawdzone miejsce!

Poszukując restauracji na zorganizowanie wigilii firmowej, chcielibyśmy, aby była ona jak najlepsza i oferowała przepyszne potrawy. Jednak nie zawsze możemy trafić na miejsce odpowiadające naszym wymaganiom. Ludzie zazwyczaj odwiedzają te miejsca, które są sprawdzone i polecane przez innych. Jednak nie zawsze każdy ma taką wiedzę gdzie, można najlepiej zjeść, a które miejsca najlepiej omijać.

Kraków jest dużym miastem, zatem można tu znaleźć bardzo dużo lokali gastronomicznych oczywiście tych lepszych i gorszych.

Jedną z najlepszych i najchętniej odwiedzanych miejsc jest Restauracja pod Baranem. To lokal działający na rynku od 22 lat. Każdy gość może zjeść tam praktycznie wszystko co najlepsze. W karcie menu znajdują się dania z wieprzowiny, wołowiny, drobiu, jagnięciny, cielęciny, ryb oraz dziczyzny.

Restauracja posiada menu bogate w różnorodne potrawy, ale oprócz tego są tam też przysmaki Krakowskie m.in. śledź po krakowsku, maczanka po krakowsku czy żurek po krakowsku.

Dodatkowo, restauracja jest także przyjazna wegetarianom i osobom będącym na diecie bezglutenowej, gdzie nie każdy lokal przyrządza takie dania. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco ze świeżych produktów. Oprócz smacznych potraw zachwycić się tu można przytulnym, ciepłym, a zarazem niespotykanym wyglądem wnętrza.

Niezaprzeczalnie jest tu najlepsze jedzenie w Krakowie. Dlatego naprawdę warto wybrać właśnie to miejsce na wigilię firmową, nawet jeśli chcemy zorganizować ją dla dużej liczby osób. Bowiem restauracja pod Baranem posiada od 120 do 130 miejsc, w tym także dla osób palących. O odpowiednią atmosferę i obsługę na najwyższym poziomie dbają doświadczeni pracownicy przeszkoleni z kompleksowej obsługi gości. Powyższy lokal ma na swoim koncie bardzo dużo różnego rodzaju imprez i zadowolonych klientów.

Lokal mieści się nieopodal Starego Miasta przy ulicy Świętej Gertrudy 21. Jest to jedyna niezwykła restauracja w Krakowie bogata w liczne dzieła sztuki, które dodają jej odpowiedniego uroku i atmosfery.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 8 =