3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Różne

Sklep motoryzacyjny internetowy – gdzie kupić części?

Sklep motoryzacyjny internetowy – gdzie kupić części?

Wraz z ciągłym rozwojem wszelkiego rodzaju technologii, wszelkie firmy oraz przedsiębiorstwa przenoszą swoją działalność do internetu.

Tak samo dzieje się na rynku związanym z motoryzacją, gdyż firmy związane z branżą coraz częściej tworzą strony internetowe, na których pokazują swoim klientom swój asortyment. W sklepie internetowym jesteś w stanie umieścić znacznie większy asortyment niż w jakimkolwiek sklepie stacjonarnym, gdyż internet jest największym dostępnym magazynem produktów.

MotoSzef to świetny przykład firmy, która genialnie odnalazła się na rynku sprzedawców internetowych. W perfekcyjny sposób zostały wykorzystane wszelkie zalety jakie prezentuje ta forma ekspozycji produktów, czyli możliwość pokazania szerokiej gamie klientów, bardzo dużego spektrum różnego typu produktów. Asortyment, który dostępny jest na stronie internetowej, to między innymi części samochodowe, części zamienne, smary, oleje oraz różne akcesoria, wielu bardzo cenionych marek.

Sklep motoryzacyjny internetowy MotoSzef oferuje darmową pomoc wyspecjalizowanych konsultantów, z którymi można skontaktować się drogą telefoniczną lub za pomocą drogi mailowej. Wszystkie numery telefonów konsultantów oraz mail firmy wraz z położeniem siedziby, są dostępne na stronie internetowej w zakładce kontakt.

Sklep motoryzacyjny online MotoSzef udostępnia również specjalny formularz za pomocą, którego można, bezpośrednio ze strony sklepu, wysłać zapytanie o różnego typu rzeczy, takie jak dostępność produktu lub zapytanie o pomoc w doborze odpowiedniej, pasującej części samochodowej.

Dostawy przeprowadzane są za pomocą kuriera DPD lub INPOST z możliwością dostawy w każde, dowolne miejsce w Polsce, a dostawa z reguł trwa nie więcej niż jeden, maksymalnie dwa dni robocze. Cena dostawy jest sprawą indywidualną, dostosowaną oraz określoną do każdego produktu oddzielnie. Jedynie w zamówieniach powyżej 500 zł, które mieszczą się w przedziale masowym do 30 kilogramów, koszt przesyłki jest regulowany, opłacany przez firmę MotoSzef

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × dwa =