3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Zdrowie i uroda

Rehabilitacja ortopedyczna – dla kogo?

Rehabilitacja ortopedyczna – dla kogo?

Niedawno przeszedłeś zabieg chirurgiczny lub operację po, której nie odzyskałeś jeszcze pełni swoich sił? W niedalekiej przeszłości miałeś złamaną rękę lub nogę? Cierpisz z powodu różnego rodzaju kontuzji i chciałbyś w końcu normalnie funkcjonować? Jeżeli tak to rehabilitacja ortopedyczna jest tematem, który powinien Cię zainteresować. Zapraszamy do lektury tekstu, w którym wyjaśnimy najważniejsze sprawy związane z taką formą rehabilitacji.

Czym jest rehabilitacja ortopedyczna? Jest to wysoce specjalistyczna gałąź rehabilitacji pourazowej oraz po-zabiegowej, której zadaniem jest eliminacja problemów związanym z ruchem oraz codziennym funkcjonowaniem po różnego rodzaju przebytych chorobach oraz zabiegach chirurgicznych. Wskazaniami do rozpoczęcia takich zabiegów jest między innymi: złamanie kości, uraz stawu kolanowego czy też różnego rodzaju bóle i przeciążenia kręgosłupa. Do przeprowadzania rehabilitacji najczęściej wykorzystuje się zabiegi masażu, krioterapii oraz kinezyterapię.

OpenMedical to centrum rehabilitacji w Krakowie, które profesjonalnie zajmuje się wszelkimi problemami zdrowotnymi, które powstały w wyniku urazów kości czy też mięśni. W OpenMedical czeka na Ciebie wysoce wyspecjalizowany personel oraz najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu Twój powrót do zdrowia będzie szybki i przyjemny. Nasi doświadczeni specjaliści podchodzą do każdego pacjenta w sposób całkowicie indywidualny oraz holistyczny. Wszystkie zabiegi są dobrane do indywidualnych potrzeb oraz możliwości każdego pacjenta. Nasi fizjoterapeuci nie tylko wykonają zabieg na miejscu, ale także zlecą wykonywanie dodatkowych prostych ćwiczeń rehabilitacyjnych w domu, dzięki czemu efekty zabiegów będą jeszcze szybsze. Oczywiście takie „zadania domowe” należą do prostych i są zawsze dokładnie tłumaczone i przedstawiane każdemu pacjentowi.

Jeżeli cenisz sobie profesjonalną obsługę oraz doświadczony personel to z pewnością będziesz bardzo zadowolony z usług OpenMedical . Nie czekaj i już dzisiaj rozpocznij swoją rehabilitację!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × dwa =