3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Gastronomia i hotelarstwo

Odkryj południową część Polski

Odkryj południową część Polski

Gdzie Polacy najczęściej jeżdżą na wakacje? Pomijamy naturalnie zagraniczne kierunki i skupiamy się wyłącznie na terytorium naszego państwa. Morze, góry, duże miasta. Ale czy kiedyś Tobie przyszła do głowy myśl, żeby zwiedzić południową część kraju? I to nie tą zachodnią, ale wschodnią, która jest jeszcze nieskażona miejskim zgiełkiem, wolna, naturalna, taka.. przyjemna. Pojedź z nami w tą pasjonującą podróż!

Południowo – wschodnia część Polski zaskakuje i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jest to cały czas obszar, który nie stanowi częstej bazy wypoczynkowej Polaków, bo nadal gustujemy w popularnych kurortach nadmorskich bądź w górach, a jest to błąd. Jak to mówi znane przysłowie – obce chwalicie, swojego nie znacie!
Hotele w Rzeszowie

Największym miastem w tym obszarze naturalnie jest Rzeszów. Choć jest on zaznaczony na mapie to mało kto się tam wybiera, a szkoda. Jest to wysoko rozwinięty ośrodek, w którym nie brakuje szkół wyższych, inkubatorów przedsiębiorczości, ale i.. obszarów do zwiedzania i cieszenia się chwilą! Dużo natury, lasy, jeziora, rzeki. Choć tego już mapa nie pokaże (chyba, że Google Earth) to można tam zobaczyć tak wiele pięknych rzeczy, że może nam zabraknąć miejsca.

Podkarpacie zachwyca swoim wyglądem, dostępem do natury, ale i terenami. Znajdziemy tutaj wiele miejsc, o których uczyliśmy się na lekcjach geografii – utwory skalne z kredy, wapniste piaskowce. Można śmiało pokusić się o teorię, że książka od tego przedmiotu jest przepełniona zdjęciami z tych rejonów.

Dobrze, chcemy jechać, ale co dalej? Dalej jest tylko łatwiej! Wystarczy rezerwacja i w drogę! Hotel w Rzeszowie łatwo jest znaleźć, bowiem miasto jest wysoko rozwinięte i nie brakuje tam obiektów hotelarskich. Znajdziesz je w sieci, albo już na miejscu, chociaż lepiej mieć już gotową rezerwację. Do tego miasta ściągają biznesmeni, osoby szukające inwestorów, bo tutaj ich nie brakuje, dlatego w Rzeszowie zawsze jest dużo odwiedzających. Tylko czy robią sobie dodatkowy dzień, żeby rozkoszować się naturą i pięknymi terenami? Kto wie?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 13 =