3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Różne

Kubek z nadrukiem jako prezent dla klientów firmy

Kubek z nadrukiem jako prezent dla klientów firmy

Kubek z nadrukiem to świetny element promocji firmy. Właściciele przedsiębiorstw często wykorzystują go jako prezent dla klientów. Oryginalny kubek z nadrukiem to również doskonała reklama.

Firmy w różny sposób próbują zachęcić klientów do skorzystania z ich usług. W ramach promocji ofiarują im firmowe gadżety – długopisy, breloki czy kalendarze. Popularnym prezentem jest kubek z nadrukiem. Ten podarunek od firmy z pewnością korzystnie wpływa na biznesowy wizerunek.

Hasło i logo

Kubek z nadrukiem wykorzystywany jako prezent od firmy może zawierać hasło reklamowe danej firmy, jej logo lub zarówno i hasło, i logo. Powierzchnia kubka z nadrukiem jest na tyle duża, że można umieścić na niej najważniejsze treści. Nie bez znaczenia są jego barwy, które wyrażają charakter świadczonych przez firmę usług. Kubek z nadrukiem, który ma być prezentem od firmy, jest dokładnie przemyślanym promocyjnym gadżetem. To część strategicznej kampanii reklamowej. Wszystkie jej elementy muszą do siebie pasować.

Duży wybór

Twórcy kubków z nadrukiem mają bogatą ofertę. Z pewnością spełnią oczekiwania szefa każdej firmy lub dyrektora marketingu, wykorzystując różne techniki drukowania. Wśród kubków z nadrukiem darowanych jako prezent od firmy można wyróżnić nie tylko kubki o różnych barwach czy kształtach, ale też kubki z dodatkami, np. z łyżeczkami lub przykrywkami
Właściciele firm celowo wykorzystują kubek z nadrukiem jako gadżet reklamowy. Jest to przecież rzecz codziennego użytku. Dzięki temu każdy kto otrzyma od firmy taki prezent za każdym razem gdy będzie korzystał z kubka to utrwali sobie daną markę.

Pozytywne skojarzenia

Kubek kojarzy się nam często z domową, bliską atmosferą. Pijąc herbatę w domowym zaciszu z kubka z nadrukiem, który otrzymamy od firmy w formie prezentu, poczujemy w pewien sposób bliskość danej firmy, będziemy utożsamiać ją podświadomie z czymś przyjaznym, z domowym ciepłem. Takie pozytywne skojarzenia z pewnością pomogą nam przekonać się do skorzystania z usług firmy, a potem stać się jej wiernym klientem.

Prezent na targach

Kubek z nadrukiem klienci często otrzymują jako prezent od firmy podczas różnych branżowych wydarzeń, np. targów. Kubek z nadrukiem możemy otrzymać również jako prezent w nowo otwartych salonach czy sklepach.
Oprócz kubków z nadrukiem klienci często dostają od firmy również specjalne promocyjne filiżanki. Te kojarzące się z elegancją naczynia mogą być dobrym pomysłem na promocję firm oferujących ekskluzywne usługi, ale nie tylko. Taki gadżet spodoba się każdemu, kto lubi eleganckie przedmioty.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście + 12 =