3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Turystyka i rekreacja

Top 3 hotele w Warszawie

Top 3 hotele w Warszawie

Warszawa jako stolica naszego kraju jest miejscem, które oferuje turystom cały wachlarz atrakcji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Żeby jednak móc w pełni korzystać z tego, co oferuje nam stolica, należy zadbać przede wszystkim o odpowiedni nocleg. W Warszawie ze znalezieniem hotelu, nie będzie większego problemu. Jest ich bardzo dużo, choć nie wszystkie oferują taki sam poziom.

Hotel Belwederski

Hotel położony jest na ulicy Sulkiewicza 11 w Warszawie. To bardzo dobra lokalizacja, ponieważ od dworca PKP Warszawa Śródmieście, dzieli go jedynie 2,6 km. W podobnej odległości znajduje się również Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Ziemi, natomiast od pięknego Ogrodu Botanicznego, dzieli nas zaledwie 800 m. Hotel oferuje 53 pokoje w bardzo dobrym standardzie, wyposażone w łazienki z prysznicem, darmowe wifi i telewizor LCD.

Hotel Mazowiecki

Hotel znajduje się na ulicy Mazowieckiej 10 w Warszawie. Od centrum to zaledwie 10 minut spacerem. W odległości 500 metrów od hotelu, znajduje się stacja metra, która umożliwia swobodne poruszanie się po całym mieście. Hotel oferuje 56 pokoi, wyposażonych w darmowe wifi, telewizję satelitarną oraz telefon.

Hotel Metropol

Hotel położony na ulicy Marszałkowskiej 99a, to doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy. Dworzec kolejowy Warszawa Centralna, położony jest w odległości zaledwie 500 metrów, co umożliwia szybki i komfortowy dojazd. Pokoje są w dobrym standardzie, oferują bezpłatne wifi oraz piękny widok na centrum miasta.

Hotel w Warszawie powinien spełniać kilka istotnych z punktu widzenia turysty funkcji. Przede wszystkim być świetnie zlokalizowany, co umożliwi zwiedzenie jak największej ilości miejscowych atrakcji w krótkim czasie. Powinien być też komfortowy, by można było w dobrych warunkach odzyskiwać siły, po dniu pełnym wrażeń. Warto podkreślić, iż Hotel Belwederski oraz Mazowiecki należą do sieci AMW Hotele. Jest to gwarancją wysokiej jakości i dlatego warto zwrócić na nie szczególną uwagę. Sieć bowiem posiada swoje hotele we wszystkich największych miastach w Polsce.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 7 =