Wielofunkcyjne urządzenia OKI i Canon

OKI jest światowym liderem drukarek kolorowych na rynku, który posiada swoje przedstawicielstwa aż w 120 krajach. Jest to firma znana na całym świecie, a jej produkty są doceniane zarówno przez firmy, biura jak i indywidualnych klientów. Ostatnimi czasy dużą popularność zdobywają urządzenia wielofunkcyjne, dzięki którym w jednej maszynie możemy zmieścić na przykład drukarkę, kserokopiarkę i skaner.

Dzięki takiemu innowacyjnemu połączeniu nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale także przestrzeń biurową czy mieszkalną, energię elektryczną (zatem urządzenia wielofunkcyjne są proekologiczne) oraz funkcjonalność polegającą na łatwym dostępnie do kilku urządzeń jednocześnie.

Firma OKI produkuje wiele rodzajów i modeli urządzeń wielofunkcyjnych zróżnicowanych pod względem innowacyjności, parametrów, wykorzystania różnych nowoczesnych technologii i najlepszych informatycznych rozwiązań. Urządzenia wielofunkcyjne OKI posiadają niewielkie rozmiary, dzięki czemu można jest zainstalować na każdym biurku nawet w niewielkich pomieszczeniach. Jest to duża zarówno dla biur, w których każdy skrawek jest ważny, jak i indywidualnych klientów, którzy nie posiadają w swoich mieszkaniach wystarczająco przestrzeni na stworzenie swojego prywatnego biura.

Urządzenia wielofunkcyjne OKI i Canon posiadają nowoczesne oprogramowania łączące je z siecią, dzięki czemu możemy na przykład skanować obrazy bezpośrednio do Internetu. Co więcej drukarki zainstalowane w urządzeniach wielofunkcyjnych OKI posiadają wysoką jakość druku, która pozwala nawet na druk zdjęć fotograficznych świetnej jakości. Obsługa i eksploatacja urządzeń wielofunkcyjnych OKI jest niezwykle łatwa i przystępna, dzięki czemu każdy może z niej korzystać, zarówno zespoły w biurach jak i indywidualni klienci w swoich domach. Co więcej, w wielu urządzeniach wielofunkcyjnych OKI znajdują się także faksy, dzięki czemu mogą one łączyć w sobie funkcje użytkowe nawet czterech urządzeń.

Jest to niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, pozwalające zmieścić niewielkie biuro w jednym, małym z pozoru urządzeniu wielofunkcyjnym OKI.