3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Zdrowie i uroda

TOP pomysły na prezent dla drugiej połówki

TOP pomysły na prezent dla drugiej połówki

Okazji, by obdarować swoją drugą połówkę, jest w ciągu roku bardzo dużo. Czy to urodziny, imieniny, Dzień Kobiet czy Dzień Chłopaka, Mikołajki czy choinka zawsze jest okazja, by obdarować swoją miłość. Prezenty typu kubek, kapcie, krawaty są już od dawna passe. Dzisiaj każdy szuka ciekawego i oryginalnego pomysłu na prezent.

Jazda po torze sportowym samochodem

Idealnym prezentem dla niego może być wynajem ekskluzywnego i sportowego samochodu na jazdę po torze. Tego rodzaju usługi oferują firmy motoryzacyjne, a tory do jazdy rozmieszczone są w kilku miastach.

Ten dodatek adrenaliny można sprezentować jako samodzielną przejażdżkę lub jako przejażdżkę z doświadczonym kierowcą.

Oryginalna błyskotka

Dla niej przykładem najlepszego prezentu może być błyskotka. Elementy biżuterii nigdy nie wychodzą z mody. Żona zawsze będzie uradowana, gdy mąż obdaruje ją złotym lub srebrnym pierścionkiem, kolczykami, wisiorkiem czy oryginalną bransoletką.

Voucher do Spa – oryginalny pomysł na prezent dla dwojga

Przykładem takiego prezentu może być wizyta w Starej Łaźni. Stara Łaźnia SPA to oryginalne i niesamowite miejsce, które znajduje się u podnóża prawdziwego zamku królów w Krakowie.

Prezentem może być voucher na określoną sumę, lub na określony zabieg w Starej Łaźni. Masaż relaksacyjny w Krakowie, w SPA Starej Łaźni może być wspaniałym prezentem zarówno dla niego, jak i dla niej. Można tam też wybrać się razem i wrócić z kompletnie uzdrowioną duszą i uzdrowionym ciałem.

Prezent, który będzie bonem do SPA w Krakowie pozwoli na pobyt w miejscu, w którym można się zrelaksować i wypocząć. Pakiety SPA obejmują ceremonie oczyszczania stóp i całego ciała, masaże, okłady, ceremonie wygładzające dłonie oraz różnego rodzaju kąpiele.

Atmosfera Starej Łaźni jest jedyna w swoim rodzaju, kosmetyki, z których tam się korzysta mają wybitnie naturalny skład. Pomysł ten jako prezentu dla drugiej połówki jest bardzo ciekawym i oryginalnym podarunkiem. Przede wszystkim pozwala się cudownie zrelaksować i odprężyć.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + osiem =