Programy partnerskie hosting

Ostatnio w Polsce zyskały na popularności wszelkiego rodzaju programy partnerskie. Program partnerski to nic innego jak tylko współpraca pomiędzy usługodawcą a partnerem i jest idealnym sposobem dorobienia pieniędzy na stronie WWW.

Jednym z najstarszych programów partnerskich który stał się niezwykle popularny był program internetowej księgarni Amazon. Można wyróżnić 3 rodzaje zarobkowania na programach partnerskich:

  • Pay-per-sale to prowizja za nakłonienie do zakupu, np. partner.hostingfirmowy.pl.
  • Pay-per-lead -to prowizja za nakłonienie internauty do wykonania czynności, np. rejestracja w serwisie.
  • Pey-per-click to prowizja za sprowadzenie użytkownika na stronę, za klikniecie w reklamę itp.

Ostatnimi czasy popularne stały się programy typu: program partnerski hosting. Polegają one na promowaniu usług hostingu i otrzymywaniu prowizji za sprzedaż i odnowienie usług. Jest to model programu typu pay-per-sale. Szczególnie zainteresowani takimi programami powinni być webmasterzy, którzy tworząc i sprzedając strony internetowe mogą reklamować klientom produkty z programu partnerskiego. Pośród firm oferujących program partnerski hosting znajdziemy największych graczy na rynku hostingu w Polsce np.: Hekkonet, HostingFirmowy.pl czy Kei.pl.

Świetnym jednak rozwiązaniem jest najlepszy tani hosting, który zapewni dobrą pozycję i wszelakie programy partnerskie jakie panują na rynku