3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Różne

Koszulki z napisami i trendy na lato 2017

Koszulki z napisami i trendy na lato 2017

Koszulki to ubrania niezwykle popularne, które chyba każdy ma w swojej szafie. Są wygodne, świetnie się prezentują i są stosunkowo niedrogie. Nic zatem dziwnego, że od wielu lat stanowią podstawę większości codziennych strojów – zarówno męskich, jak i damskich. Ważne jednak, że to co znajduje się na koszulce często się zmienia, a popularne w jednym roku napisy nie są powszechnie spotykane w kolejnym.

Obecnie najmodniejsze są koszulki, których napisy nawiązują do szeroko rozumianej popkultury – do gier komputerowych, seriali czy internetowych memów. Projektanci i producenci stawiają przede wszystkim na proste, ale zabawne nawiązania, często ograniczając się jedynie do kilku słów. Te proste formy skierowane są przede wszystkim do osób młodych, które rozumieją i wiedzą, co dokładnie oznaczają napisy na koszulkach i do czego konkretnie nawiązują. Zabawnych motywów koszulkowych jest obecnie bardzo dużo – wystarczy zapoznać się z ofertami sklepów internetowych, gdzie sprzedawane są koszulki. To w tym sezonie bez wątpienia najmodniejsze kroje i trendy, które powinny być popularne przez najbliższy sezon.

Modne kolory i kroje

Wśród letnich strojów damskich dominują te zwiewne i lekkie, a kolory są niezwykle żywe i radosne. Moda dla pań szybko się zmienia, ale wydaje się, że ten sezon będzie stał pod znakiem pasteli oraz luźnych, bawełnianych i prostych krojów. Na pewno to dobra wiadomość, ponieważ są to zwykle stroje ponadczasowe, które będzie można zostawić w swojej szafie i bez obaw używać również w kolejnych sezonach. Moda letnia jest mimo wszystko dość stabilna, dlatego takie popularne rozwiązania cieszą się zainteresowaniem i są chętnie wybierane przez panie, które chcą pozostać modne. Sklepy z ubraniami najpopularniejszych marek oferują niezwykle ciekawe kreacje letnie, które dostosowane są do każdego wieku i sylwetki.

Koszulki na każdą okazję

Zakup koszulek jest zawsze dobrym pomysłem, ponieważ ich krój nigdy nie wyjdzie z mody. Inną sprawą są nadruki, które zmieniają się bardzo szybko, jednak koszulka może nam później służyć przez wiele lat – rozwiązania i mody znikają, żeby później powrócić, dlatego nie ma powodu, żeby rozstawać się ze starszymi koszulkami. Ważne tylko, żeby w szafie mieć ich dużo i dopasowywać do naszych aktualnych potrzeb. Koszulki są strojem, który powinien mieć każdy z nas, ponieważ są one niezwykle uniwersalne – nadają się zarówno do chodzenia w upalne dni, jaki pod cieplejsze ubrania zimą. Proste bawełniane koszulki okazują się najlepszym przyjacielem każdego z nas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + osiem =