3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Transport i motoryzacja

Jak podejść praktycznie do wynajęcia busa?

Jak podejść praktycznie do wynajęcia busa?

Czy przeglądając oferty wynajmu busów i Ty możesz w tym znaleźć sposób na biznes? Jak się okazuje – jak najbardziej. Nie zawsze, zakładając firmę, trzeba od początku posiadać własny środek transportu – przecież taki wymaga dużego wkładu, a jak o niego zadbać, gdy jest się na początku drogi? Sprawdź nasze pomysły na biznes, oparty na wynajmie busa.

Wynajem busa – sprawa taka prosta. Idziesz, wybierasz, podpisujesz umowę i odjeżdżasz. A może tak pójść o krok dalej i wykorzystać ten środek transportu do zarobienia pierwszych pieniędzy? Dla chcącego przecież nic trudnego – wystarczy dobry pomysł, założenia, realizacja i dużo ciężkiej pracy. Czyli wszystko, co masz w zasięgu ręki. Co możesz zrobić z wynajętym busem?

Usługi kurierskie

Pierwszą możliwością jest biznes oparty na usługach kurierskich. Tutaj możesz zacząć od małego busa, żeby od początku nie narażać się na duże koszty. Duże i dobrze prosperujące firmy kurierskie stale poszukują kierowców z własnymi samochodami, szczególnie w gorących okresach (tych świątecznych, komunijnych itp.), dlatego jest to duża szansa dla Ciebie na „wbicie się” w rynek. A jak dobrze Ci pójdzie, firma jest w stanie po jakimś czasie zaproponować swój samochód do wykonywania swojej pracy.

Przeprowadzki i transport gabarytów

W sieci bez problemu znajdziesz ogłoszenia ludzi, którzy szukają pomocy przy różnych przeprowadzkach czy transporcie większych rzeczy – mebli, dużych paczek. Takie usługi możesz świadczyć nie tylko w obrębie jednego miasta, ale rozszerzyć je o całe województwo, a wkrótce może nawet i cały kraj? O klientów tutaj nie ciężko – wystarczy monitorować ogłoszenia, jakie się pojawiają na popularnych portalach internetowych (możesz ułatwić sobie pracę, korzystając z różnych aplikacji, które po hasłach kluczowych same będą Cię informować o nowych zgłoszeniach) lub też, samodzielnie dodawać swoją ofertę!

Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nie potrzebujesz busa cały czas – wynajmujesz go tylko wtedy, gdy masz zlecenie na wykonanie usługi.

I wiele innych zastosowań przy wynajęciu busa

Oczywiście to tylko początek listy, możesz też przewozić ludzi, zwierzęta, towary i wiele, wiele innych rzeczy. Najważniejszy jest pomysł i dążenie do zrealizowania swoich pomysłów. Dlatego przygotuj się na ciężką pracę, dużo wyrzeczeń, jednak uwierz nam. Warto – będziesz sam sobie szefem i pracować na własny rachunek, a to daje bardzo dużo satysfakcji!

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + 18 =