3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Handel i usługiTransport i motoryzacja

Jak działa skup aut?

Jak działa skup aut?

Posiadasz auto, które nie spełnia już twoich oczekiwań? Chcesz go szybko i atrakcyjne sprzedać, lecz boisz się, iż na to potrzeba czasu lub dodatkowych wkładów finansowych? Wielu Polaków w ostatnim czasie chętnie korzysta ze skupu aut. Dlaczego? Jak działa skup aut? Czy warto z nich korzystać? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem. Naprawdę warto.

1. Skup aut – co to takiego?

Auto skupy to firmy, które w ostatnim czasie zyskały na popularności. Ich ogłoszenia można spotkać w telewizji, prasie, w internecie a nawet na ulotkach za wycieraczkami naszych samochodów. Skup aut to firmy, które najczęściej zajmują się zakupem samochodów długoletnich, uszkodzonych lub z rożnymi usterkami. Takich, które ciężko sprzedać na rynku wtórnym.

2. Jak działa skup aut?

Gdy chcemy szybko sprzedać samochód kontaktujemy się z taką firmą, która przyjeżdża i dokonuje oględzin auta. Fachowcy zazwyczaj określają usterki oraz cenę takiego samochodu. Gdy klient decyduje się sprzedać samochód – transakcja dokonywana jest natychmiast, od ręki. Po podpisaniu umowy sprzedaży auta, klient otrzymuje gotówkę a firma zabiera kupione auto.

3. Szybkie rozwiązanie

Skupy aut działają bardzo szybko i solidnie. Gdy klienci zgłaszają chęć sprzedaży auta, cala transakcja trwa zazwyczaj 30 – 60 minut. Interesują ich wszystkie samochody. Zarówno te osobowe, z usterkami, ciężarowe i dostawcze. Wiele firm przyjeżdża do miejsca, gdzie znajduje się auto, co jest dużym udogodnieniem dla klienta, który np. w przypadku auta niejeżdżącego nie musi organizować transportu do jego zawiezienia. Ważne jest również, by podkreślić, iż cena sprzedawanego auta nie zawsze jest zgodna z myślą klienta. Klient chcąc sprzedać swój samochód zazwyczaj kieruje się cenami aut dostępnymi w internecie. Firmy skupujące auta, z kolei biorą pod uwagę wszystkie aspekty. Wyceniają auta określając również możliwości jego naprawy. Mimo, iż klient nie zawsze otrzyma cenę taką jaką zażąda, może mieć pewność pewnej, szybkiej i bezpiecznej transakcji.

mamAUTO.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − 4 =