3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Ślub i wesle

Ile kosztuje zorganizowanie ślubu w pałacu.

Ile kosztuje zorganizowanie ślubu w pałacu.

Wielu z nas uważa, że wesele w pałacu, jako bardziej wykwintne, musi być horrendalnie drogie. To jednak mit, ponieważ powstaje coraz więcej tego typu miejsc, a ich oferta zaczyna być konkurencyjna. Koszt zorganizowania wesela w pałacu najczęściej jest zależny od wyboru sali (większość obiektów dysponuje różnymi pomieszczeniami, o różnych standardach wystroju i możliwej, maksymalnej liczbie gości). Jeśli sala jest wyjątkowo atrakcyjna, koszt takiego wesela jest zdecydowanie wyższy, a termin trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

Średni koszt wesela zorganizowanego w pałacu, to około 250 złotych za osobę. Poza kosztem podstawowym dodatkowo wliczane są poprawiny. Niewątpliwym plusem zorganizowania wesela w takim miejscu jest możliwość indywidualnego ustalenia menu, oraz fakt, że potrawy podawane w tego typu miejscach zazwyczaj są bardziej wykwintne i dopracowane, niż standardowe menu weselne serwowane w salach weselnych. W cenie mamy kilka dań, kawę, herbatę i ciasto, a czasami także owoce. Oczywiście spotykamy też hotele cieszące się olbrzymią renomą, w których koszt za jednego gościa może przekroczyć nawet tysiąc złotych, jednak są to wyjątkowe miejsca, przeznaczone dla najbardziej wymagających gości.

Standardowa oferta w zakresie zorganizowania ślubu w pałacu, oprócz menu weselnego, w prezencie dla nowożeńców zapewnia im nocleg w najpiękniejszym pokoju oraz oferuje znaczne upusty na noclegi dla gości. Przy podjęciu decyzji o zorganizowaniu wesela w pałacu warto zwrócić uwagę na aurę i atmosferę jaką zapewnia nam wykorzystanie tego typu wnętrz. Wspomnienia z tak pięknego ślubu będą bezcenne, a goście na długo zapamiętają tak wyjątkową i magiczną uroczystość.

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × trzy =