Hotel Ikar – gwarancją udanej konferencji w Poznaniu

Wybór miejsca na zorganizowanie konferencji w Poznaniu należy poprzedzić przejrzeniem ofert. Jest ich jednak bardzo dużo, dlatego też warto przybliżyć kilka, zasługujących na większą uwagę, ze względu na wysokie standardy, świetną lokalizację i międzynarodowy poziom usług.

Hotel Royal – harmonia i elegancja

Jako pierwszy, przedstawię hotel Royal, elegancki i nowoczesny, wyróżniający się wysokim standardem wyposażenia wnętrz. Bardzo dogodna jest jego lokalizacja, blisko Starego Rynku i głównego dworca kolejowego. Goście hotelu na wyciągniecie ręki mają nie tylko piękne zabytki miasta, ale także strategiczne obiekty biznesowe. W budynku mieszczą się dwie klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Interesująca jest również bogata oferta gastronomiczna i komfortowe noclegi w przytulnych pokojach.

Stadion Poznań – centrum sportu i biznesu

Stadion Poznań to niezwykły obiekt wielofunkcyjny, przeznaczony dla miłośników sportowych emocji, ale również dla biznesu. Ten nowoczesny stadion, poza wydarzeniami sportowymi, służy do organizacji koncertów, kongresów i dużych konferencji, nawet do 500 osób. Do dyspozycji organizatorów eventów są tu również mniejsze sale, które doskonale nadają się do spotkań biznesowych w mniejszym gronie. Szereg atrakcji (np. spotkanie z ulubionym zawodnikiem Lecha Poznań) i wyśmienite jedzenie to tylko część oferty Stadionu Poznań.

Hotel Ikar – udane spotkanie biznesowe

Hotel Ikar to świetny wybór, gdy chodzi o udane konferencje w Poznaniu. Nowoczesny i stylowy, jest usytuowany w centrum miasta, nieopodal Starego Rynku. To idealna lokalizacja nie tylko dla turystów, ale także osób podróżujących służbowo czy partnerów biznesowych, szukających komfortowego miejsca na zorganizowanie konferencji. Do dyspozycji jest tu 5 sal konferencyjnych, w tym business room. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w klimatyzację, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. W salach dostępne jest też odpłatne łącze umożliwiające prowadzenie wideokonferencji. Miłą i profesjonalną obsługę w zakresie przerw kawowych i lunchu zapewnia hotelowa restauracja.

Do dyspozycji gości są wygodne i komfortowe pokoje oraz drink bar, gdzie można się zrelaksować lub porozmawiać o interesach.

Wybór Hotelu Ikar, jako miejsca na zorganizowanie konferencji, wydaje się najlepszą opcją. Miejsce to bowiem spełnia wszystkie możliwe oczekiwania dotyczące warunków lokalowych, które są podstawą udanego spotkania biznesowego.