3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Różne

Hotel Ikar – gwarancją udanej konferencji w Poznaniu

Hotel Ikar – gwarancją udanej konferencji w Poznaniu

Wybór miejsca na zorganizowanie konferencji w Poznaniu należy poprzedzić przejrzeniem ofert. Jest ich jednak bardzo dużo, dlatego też warto przybliżyć kilka, zasługujących na większą uwagę, ze względu na wysokie standardy, świetną lokalizację i międzynarodowy poziom usług.

Hotel Royal – harmonia i elegancja

Jako pierwszy, przedstawię hotel Royal, elegancki i nowoczesny, wyróżniający się wysokim standardem wyposażenia wnętrz. Bardzo dogodna jest jego lokalizacja, blisko Starego Rynku i głównego dworca kolejowego. Goście hotelu na wyciągniecie ręki mają nie tylko piękne zabytki miasta, ale także strategiczne obiekty biznesowe. W budynku mieszczą się dwie klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Interesująca jest również bogata oferta gastronomiczna i komfortowe noclegi w przytulnych pokojach.

Stadion Poznań – centrum sportu i biznesu

Stadion Poznań to niezwykły obiekt wielofunkcyjny, przeznaczony dla miłośników sportowych emocji, ale również dla biznesu. Ten nowoczesny stadion, poza wydarzeniami sportowymi, służy do organizacji koncertów, kongresów i dużych konferencji, nawet do 500 osób. Do dyspozycji organizatorów eventów są tu również mniejsze sale, które doskonale nadają się do spotkań biznesowych w mniejszym gronie. Szereg atrakcji (np. spotkanie z ulubionym zawodnikiem Lecha Poznań) i wyśmienite jedzenie to tylko część oferty Stadionu Poznań.

Hotel Ikar – udane spotkanie biznesowe

Hotel Ikar to świetny wybór, gdy chodzi o udane konferencje w Poznaniu. Nowoczesny i stylowy, jest usytuowany w centrum miasta, nieopodal Starego Rynku. To idealna lokalizacja nie tylko dla turystów, ale także osób podróżujących służbowo czy partnerów biznesowych, szukających komfortowego miejsca na zorganizowanie konferencji. Do dyspozycji jest tu 5 sal konferencyjnych, w tym business room. Każda sala konferencyjna wyposażona jest w klimatyzację, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. W salach dostępne jest też odpłatne łącze umożliwiające prowadzenie wideokonferencji. Miłą i profesjonalną obsługę w zakresie przerw kawowych i lunchu zapewnia hotelowa restauracja.

Do dyspozycji gości są wygodne i komfortowe pokoje oraz drink bar, gdzie można się zrelaksować lub porozmawiać o interesach.

Wybór Hotelu Ikar, jako miejsca na zorganizowanie konferencji, wydaje się najlepszą opcją. Miejsce to bowiem spełnia wszystkie możliwe oczekiwania dotyczące warunków lokalowych, które są podstawą udanego spotkania biznesowego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × dwa =