3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

Przemysł i technologie

Druk na szkle – jak się go wykonuje?

Druk na szkle – jak się go wykonuje?

Formy dekoracji swojego mieszkania przybierają dziś wyjątkowej postaci. W dzisiejszych czasach tapety, czy też plakaty wciąż są popularne, ale to druk na szkle zdaje się być hitem stylizacji wnętrza. Warto sprawdzić, jak to faktycznie wygląda, bo może się okazać, ze to właśnie jest to, czego szukamy do własnego domu.

Gdzie najlepiej prezentuje się szkło z nadrukiem?

Pierwszą rzeczą, jaka kojarzy się z nadrukami tego typu jest szkło nad blatem kuchennym, które od lat ozdabia się przeróżnymi wzorami, aby wprowadzić do naszej kuchni niepowtarzalny klimat. Doskonałym miejsce na zadrukowane szkło jest również łazienka, gdzie panele tego typu mogą z powodzeniem zastąpić płytki. Taka dekoracja doskonale sprawdzi się również w przedpokoju, gdzie w ten sposób za każdym razem będziemy witani przez wyjątkowy, wybrany przez nas obraz bądź wzór. Dzięki wyjątkowej odporności dekoracji nie straszny będzie deszcz, czy błoto, które zetrzemy po prostu ściereczką.

Na zamówienie

Ozdoby na szkle można drukować na materiale o grubości minimum 6 mm, ale stanowczo może to być też grubsze szkło. Drukarnia wielkoformatowa mająca w swoim zakresie tego typu usługi będzie mogła nadrukować obraz bez względu na rodzaj szkła. Może to być szkło hartowane, fazowane, czy też wcześniej już barwione. Wszystkie tego typu dekoracji muszą być tworzone na zamówienie, ze względu na ich indywidualny charakter.

Nie tylko obraz

Drukowanie na szkle to nie tylko jednolite obrazy, ale również i mniejsze kafelki, które można układać w mozaikę, tworząc doskonale dopasowane do siebie elementy. Na swojej ścianie możemy stworzyć dowolną kompozycję, która zależy zdecydowanie od naszego gustu i wyczucia stylu. Drukarnia S-BLOK jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego zdecydowanie warto jest skorzystać z jej usług. Doskonałej jakości nadruki na szkle, o świetnej ostrości i głębi, która będzie cieszyć nasze oko każdego dnia, to tylko niektóre z zalet druku na szkle. Warto to sprawdzić u siebie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 5 =