3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

3-14.plŚlub i wesle

Dekorowanie sali weselnej – na własną rękę czy firma

Dekorowanie sali weselnej – na własną rękę czy firma

Wydawałoby się, że dekoracja sali weselnej to mało znaczący szczegół, od którego zabawa i atmosfera przyjęcia w ogóle nie zależą. Nic bardziej mylnego! Dobrze wiemy, że w każdej rodzinie znajdą się ciotki i kuzynki, które będą zwracać baczną uwagę na każdy szczegół wesela, także na dekoracje. A przecież każdemu zależy, żeby goście byli zadowoleni i miło wspominali ten dzień.

Poza tym dekoracja sali wpływa znacząco na atmosferę i klimat przyjęcia, powinna współgrać z naszym gustem i nastrojem. Jeśli nie lubimy jaskrawych kolorów, to pomarańczowe, barokowe dekoracje doprowadzą nas do szału. Dekoracja sali weselnej to jednak duże przedsięwzięcie. Część par decyduje się na samodzielne dekorowanie. Jest to o tyle bezpieczne i dobre, o ile mamy dostęp do różnego rodzaju materiałów dekoracyjnych oraz posiadamy dobry gust.

Nie oszukujmy się, nie każdy potrafi odpowiednio dobrać kolory, czy stworzyć skomplikowane kompozycje kwiatowe. Poza tym zastanówmy się, czy w przeddzień ślubu rzeczywiście będziemy mieli czas i nerwy na to, by kilka godzin spędzić na sali weselnej podczas dekoracji. Jest to męczące i czasochłonne, a czasem może się okazać bardzo kosztowne, bo możemy nie wiedzieć, gdzie kupować materiały dekoracyjne. Dlatego też wiele osób korzysta z usług florystycznych specjalnych firm zajmujących się dekoracjami ślubnymi.

Prócz dekoracji sali weselnej w pakiecie mamy również bukiet ślubny, ozdoby kościoła i samochodu. Jeśli wybierzemy firmę, również możemy przecież mieć wpływ na najdrobniejszy szczegół dekoracji, który odpowiednio wcześniej ustalimy. Jednak w dniu ślubu, czy dzień przed, nie będziemy musieli się martwić tym, czy zdążymy udekorować salę. Jest to rozwiązanie bezpieczniejsze i często nawet bardziej opłacalne.

Udostępnij