3-14

Wiele ciekawych artykułów o rozwinięciu liczby PI i nie tylko

3-14.plBudownictwo i aranżacjaRóżne

Ciekawy pomysł na nietypowy prezent dla bliskiej osoby

Ciekawy pomysł na nietypowy prezent dla bliskiej osoby

Wymyślenie oryginalnego prezentu, który przypadnie do gustu osobie obdarowywanej to nie lada wyzwanie. Nieraz trzeba się naprawdę nagimnastykować, aby znaleźć coś ładnego i unikalnego. Rozwiązaniem tego dylematu może być prezent, taki jak zdjęcie na płótnie. Co to takiego i dla kogo jest dedykowane?

Zdjęcie niczym obraz

Obrazy na płótnie z własnego zdjęcia stają się z roku na rok coraz popularniejsze. Nowoczesna technologia w zakresie druku pozwala na drukowanie zdjęć na płótnie w wysokiej jakości. To medium wyjątkowe i bardzo eleganckie. Ma delikatnie chropowatą fakturę obrazu. Wydruk rozpięty jest na drewnianym stelażu – dokładnie tak jak tradycyjny obraz. Zdjęcie na płótnie prezentuje się bardzo atrakcyjnie. To świetny sposób aby ozdobić ścianę i ożywić wnętrze każdego domu czy mieszkania. To zarówno element dekoracyjny, jak i wyjątkowa pamiątka.

Dla kogo taki prezent?

Zdjęcie jak obraz to wymarzony upominek dla osób, które lubią się fotografować i co jakiś czas wracać do ulubionych, rodzinnych albo indywidualnych, sesji fotograficznych. Wydruki na płótnie z pewnością spodobają się też osobom o artystycznej duszy. W zależności od upodobań, zdjęcie może być wykonane w kolorze lub czerni i bieli. Przez to prezent można dopasować do każdego rodzaju wnętrza.

Jak zamówić fotoobraz?

Na polskim rynku działa wiele firm zajmujących się drukowaniem obrazów na płótnie. Można poszukać stacjonarnego biura agencji lub znaleźć w internecie odpowiednie źródło. Zdjęcie do druku można przesłać online. System komputerowy automatycznie sprawdza czy jakość fotografii jest odpowiednia do druku na większym formacie. Bowiem nie każde zdjęcie nadaje się do druku – zaleca się aby były to pliki w jak najlepszej rozdzielczości. W ten sposób uzyskać można druk naprawdę wysokiej jakość, odzwierciedlający kolory i wyjątkowo wyraźny. Koszt wydrukowania fotoobrazu na płótnie waha się w granicach 50-100 złotych, w zależności od rozmiarów wydruku. To stosunkowo niewielki wydatek, który osobie obdarowywanej sprawi wiele radości.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − dziewięć =